افتتاح مرکز توزیع تذکره‌ الکترونیکی در ولایت ننگرهار

shugofa
چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۶ - ۵:۵۲
news

تاریخ نشر: Jul 24, 2019 رده : عمومی

   دوشنبه، مورخ ۳۱/۴/۱۳۹۷:

   ادارۀ ملی احصائیه و معلومات، به سلسله فعالیت‌های قبلی در ایجاد مراکز توزیع تذکره الکترونیکی در ولایات، این بار دفتر توزیع تذکره‌های الکترونیک را در ولایت ننگرهار افتتاح نمود.
در این همایش، محترم احمدجاوید رسولی، رئیس عمومی ادارۀ ملی احصائیه و معلومات، محترم بهادر هلالی معاون انسجام و انکشاف سیستم‌های معلوماتی، محترم عبدالصبور مبارز رییس عمومی ثبت احوال نفوس این اداره، محترم شاه محمود میاخیل، والی ولایت ننگرهار، معاونین مقام این ولایت، روئسای ادارات دولتی، اعضای جامعه مدنی و برخی از شهروندان این ولایت اشتراک داشتند.
این محفل که به روز دوشنبه، مورخ ۳۱/۰۴/۱۳۹۸ در مقر مرکز توزیع تذکره‌های الکترونیک ولایت ننگرهار تدویر یافته بود، محترم رسولی به حاضرین مجلس خوش‌آمد گفته و افزودند: حکومتداری الکترونیک یکی از اهداف راهبردی حکومت است و توزیع تذکره الکترونیک به شهروندان کشور، نخستین عنصر برای تهداب‌گذاری حکومتداری الکترونیک به شمار می‌رود.
محترم شاه محمود میاخیل، والی ولایت ننگرهار با ابراز قدردانی از کارکرد روند توزیع تذکره‌های الکترونیک، گشایش این مرکز را در ولایت ننگرهار یک اقدام نیک دانسته و حمایت شان را از پروسه ابراز داشتند. ایشان همچنان گفتند: ما برای افتتاح مرکز در این ولایت لحظه شماری می کردیم، حال که این مرکز فعال شد ما از روند توزیع تذکره الکترونیکی حمایت می کنیم.
محترم میاخیل، والی این ولایت و برخی از منسوبین بلندپایۀ ننگرهار، در این مراسم اقتتاحیه، تذکره‌های الکترونیکی خود را به دست آوردند.
دفتر ساحوی توزیع تذکرۀ الکترونیک ولایت ننگرهار با وسایل پیشرفته مورد نیاز مجهز می باشد. فعلا حدود ۵۵ تن کارمند دارد که همه روزه مصروف ارایۀ خدمات به شهروندان خواهند بود.
اداره ملی احصائیه و معلومات تا هنوز ۲۰۵۹۳۰ تذکره الکترونیکی توزیع کرده و مصمم است که مراکز توزیع تذکره الکترونیکی را به زودترین فرصت ممکن در ولایات دیگر کشور نیز افتتاح نماید.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۶ - ۶:۷
Background image

صدمین سالگرد استر داد استقلال افغانستان

تاریخ نشر: Jul 31, 2019 رده : عمومی

صدمین سالگرد استرداد استقلال افغانستان 

چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۶ - ۵:۵۲
Background image

افتتاح مرکز توزیع تذکره‌ الکترونیکی در ولایت ننگرهار

تاریخ نشر: Jul 24, 2019 رده : عمومی

   دوشنبه، مورخ ۳۱/۴/۱۳۹۷:

   ادارۀ ملی احصائیه و معلومات، به سلسله فعالیت‌های قبلی در ایجاد مراکز توزیع تذکره الکترونیکی در ولایات، این بار دفتر. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۶ - ۵:۴۵
Background image

تدویر برنامه آموزشی تولید ناخالص داخلی و شاخص قیم مستهلک برای محصلین دوره ماستری پوهنتون کاردان

تدویر برنامه آموزشی تولید ناخالص داخلی و شاخص قیم مستهلک برای محصلین  دوره ماستری پوهنتون کاردان

مورخ 8 اسد سال 1398

   نظر به تقاضای پوهنتون کاردان برنامه آموزشی برای تعداد 120 تن از. . .

BACK TO NEWS

The subscription service is currently unavailable. Please check again later.